Muray Yönetim Danışmanlık olarak faaliyetimize 2016 yılında kurduğumuz ve ana faaliyet konusunu; Site Yönetim, Özel Güvenlik, Vip Koruma, Yakın Koruma, Organizasyon güvenliği, AVM, apartman-site-plaza ve iş merkezlerinin Yönetim ve Güvenliğinin sağlanması, Kamu kurum ve kuruluşlarının güvenliğinin sağlanması olan firmamız her geçen yıl büyüme hedeflerimiz doğrultusunda gelişimimizi sürdürdük.

Kurulduğumuz yıldan itibaren Yönetim ve Özel güvenlik sektörü ile ilgili olarak; Ülkemiz sınırları içerisinde kamu kurum ve kuruluşları ile şirketlere ve firmalara bu konuda hizmet vermekteyiz.

Halen Adana, Mersin, Ankara şubelerinde sağladığımız kaliteli ve güvenli hizmetle alanımızda tercih edilen firma olmayı başardık.

Firmamız ana faaliyet konumuz olan Site Yönetimi ve Özel Güvenlik sektöründe en ileri seviyede hizmet vermek olup, uzman ekibimiz ve danışman kadromuz ile birçok projede yer almaya devam etmektir.

Çalışan personellerimizin yıllık eğitimleri ve gelişmeleri ile ilgili olarak kurslar ve seminerler düzenleyerek çağın gereklerine ve yeniliklerine karşı firmamız çalışma ve gelişmelerini sürdürmektedir.

Firmamız koşulsuz olarak müşteri ve çalışan memnuniyetini benimsememiş, teknolojinin tüm imkanlarını müşterilerimize ve çalışanlarımıza sunarak , toplumsal değerlere sahip çıkarak; çalışma yaşamında tercih edilen bir şirket olmak hedefindedir.